აგვისტო 20, 2025 (05 : 00)
ალტე უნივერსიტეტში თეთრი ხალათების ცერემონია გაიმართა, რომელიც მედიცინის საერთაშორისო სკოლის ერთ-ერთი ყველაზე მნიშვნელოვან ტრადიციად ითვლება.
ცერემონიის დროს, სტუდენტებმა ერთმანეთის ხალათებზე მისალოცი წერილები და თბილი სიტყვები დატოვეს, ერთად აღნიშნეს წარმატება და ერთმანეთს მომავალ კარიერულ გზაზე წარმატებები უსურვეს.
ღონისძიებას ესწრებოდნენ ანი ამირანაშვილი, ვიცე-პრეზიდენტი მარკეტინგისა და ბიზნეს განვითარების მიმართულებით; გიორგი გაბისონია, მედიცინის საერთაშორისო სკოლის დეკანი და ასევე სხვა აკადემიური პერსონალი. მათ კურსდამთავრებულებს სწავლის წარმატებით დასრულება მიულოცეს.
ალტე უნივერსიტეტი ულოცავს მედიცინის საერთაშორისო სკოლის კურსდამთავრებულებს ამ მნიშვნელოვან ეტაპი დასრულებას და უსურვებს წარმატებას კარიერულ გზაზე.

August 20, 2025 (05 : 00)
The White Coat Ceremony, one of the most meaningful traditions at Alte University’s International Medical School, was held for graduates as they celebrated their achievements.
During the ceremony, students wrote congratulatory notes on each other’s coats, created lasting memories, and wished one another success on their journeys.
The event was attended by Ani Amiranashvili, Vice President for Marketing and Business Development, Giorgi Gabisonia, Dean of the International Medical School, and other faculty members. They congratulated the graduates and delivered inspiring speeches.
Alte University proudly congratulates the graduates of the International Medical School on this important milestone and wishes them continued success in their medical careers.